Witamy!

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

0

Brak bloku filtrów na kartach projektów, księgowości itd

przez
Spero
na 05.12.2016, 19:55 2785 odsłony

Drodzy, czy wiadomo może jak się ustawia widoczność bloku filtrów na podstronach projektów, księgowości itd?

W dziwny sposób, właściwie bez żadnej mojej ingerencji dlok produktów zniknął. Jeszcze niedowno miałem wypośrodkowany blok filtrów z opjcami grupuj, filtry, ulubione nad listą elementów takich jak projekty, zadania itd. Teraz tego bloku nie ma choć nic nie zmieniałem w ustawieniach. 

Prosze o podpowiedź.

Może zrestartuj serwer (i sprawdź czy działa tylko jedna jego instancja). Objawy wskazują na jakiś błąd w systemie, który powoduje kłopot z czytaniem plików javascript. Obejrzyj log systemu Odoo, w nim może znajdziesz jakąś podpowiedź.

Janusz Stefaniak
na 06.12.2016, 20:56

0
Spero
na 07.12.2016, 08:06

Dziękuję Janusz za odpowiedź. 

Problem był bardziej prozaiczny  - nie wiedziałem że blok można włączać/wyłączać klikając na lupkę w pasku szukajki

  • Oflaguj

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze. Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 05.12.2016, 19:55
Oglądano: 2785 razy
Ostatnia aktualizacja: 07.12.2016, 08:06