Zmiana opisu przycisku [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 09:16:18

Panowie, w wielu modułach istnieje przycisk "Create" czy można zmienić wartość wyświetlaną na tym przycisku, żeby zamiast samego "Create" widniało na nim np "Create new product" albo "Create new move" i gdzie tego szukać. Przeszukałem sporo plików i nie natknąłem się na miejsce gdzie ten przycisk jest definiowany/wyświetlany. Ewentualnie czy mozna by zastosować "Smart button" w tym miejscu ?

Takie rozwiązanie byłoby nawet ciekawsze bo wtedy wyświetlana wartość byłaby związana np z modułem albo konkretnym działaniem.

Wydziwiam co ?

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 08.07.2015, 10:30
0
głos
627 Odsłony

O ile mi wiadomo nie ma takiej możliwości. Chyba, że przerobisz od nowa całą instancję js modułu web.

Dariusz Żbikowski
Dariusz Żbikowski
1263
| 4 3 3
Data odpowiedzi 08.07.2015, 12:30
0
głos

Tak własnie myślałem, Do tej pory wiele instancji przerobiłem ale w tym wypadku to faktycznie może być problem lub jak napisałes praktycznie nie do zrobienia albo poprostu bez sensu :) Zapytałem bo mnie poprostu zainteresowało czy mógłbym bardziej czytelnymi zrobić czym jest albo do czego służy przycisk :) kolejny raz napiszę, z jednej strony system jest super, bardzo elastyczny, wiele mozna zrobić, zmienić poprawić ale są też rzeczy zupełnie bez sensu. Niestety nie można mieć wszystkiego chyba, że się taki system zbuduje pod własne potrzeby od podstaw. Dzięki Darku, przy okazji, a pamiętasz gdzie znajdują się definicje owych przycisków?

Dr.One
na 08.07.2015, 13:14

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 08.07.2015, 10:30
Oglądano: 627 razy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015, 09:16