Wyślij wiadomość jeśli ilość produktu osiągnie określony poziom. [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: zawiera obraźliwe lub złośliwe uwagi

przez
Dr.One
na 01.12.2015 09:34:29

Jak w temacie, nie było takiej potrzeby ale sie pojawiła. Dlatego pytam, Panowie czy Odoo automatycznie wysyła jakies informacje na ten temat ? Jeśli tak to gdzie je można zobaczyc ?

Jak ustawić ?

Gdzie ustawić ?

Według informacji znalezionych w sieci wiem, że można to zrobić tworząc "automatyczne akcje', problem w tym, że nie za bardzo widzę działanie tych akcji.

Utworzyłem akcję która sprawdza wartość pola "qty" i jesli wartość tego pola jest mniejsza niż np 10 powinna zostac wywołana akcja "Compose email" ... niestety nic sie nie dzieje.

Jeśli do filtra wprowadzę błędną nazwe pola (nie wystepującą w tym modelu wyrzuca błąd), jeśli wprowadzę na powrót pole o nazwie znajdującej się w modelu błąd znika. Czyli coś sie dzieje, niewiem tylko jak doprowadzic do wysłania wiadomości. Doszedłem do miejsca w którym wprowadza sie dane potrzebne do wiadomości: adresat, temat/tytuł i treść niemniej w dalszym ciągu w skrzynce nie pojawia się żadna wiadomość ;(

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 04.11.2015, 11:43
0
głos
638 Odsłony

Przypuszczam, że tego typu powiadamianie można zrealizaować z pomocą odpowiedniego zdefiniowania Automatycznych akcji (stosowne menu o tej nazwie) - tam można zdefiniować bardzo różne powiadomienia systemowe.

PS. Raczej niezbyt mi się podoba ukrycie przez Ciebie wielu postów i tym samym wszystkich moich wcześniejszych odpowiedzi i sugestii. One chyba warte były zwrócenia na nie uwagi innych użytkowników. Już kiedyś chyba o tym pisałem. Taka twoja polityka raczej doprowadzi do tego, że możłiwe iż nikt (a ja na pewno) nie będzie odpowiadał na zadane przez ciebie pytania.

Janusz Stefaniak
Janusz Stefaniak
597
| 3 1 2
Data odpowiedzi 04.11.2015, 17:27
0
głos

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 04.11.2015, 11:43
Oglądano: 638 razy
Ostatnia aktualizacja: 01.12.2015, 09:34