Wybieranie i łączenie danych [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 13.01.2016 21:38:24

Panowie, co robię źle:

Wybieram dane: - product_id i qty w wyznaczonym okresier (6 ostatnich miesięcy) w lokalizacji 'production'

for obj in self.browse(cr, uid, ids):

cr.execute(""" select product_id, sum(qty) from stock_quant where write_date ::date>=to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and

write_date ::date<= to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and location_id =%s group by product_id;""" %(obj.st_date, obj.en_date, obj.location_id.id))

toty = cr.fetchall()

# utworzyłem listę 'toty'

Wybieram dane i  append in_stock: -  z wyłączeniem 'production'

for prod in toty:

cr.execute(""" select sum(qty) from stock_quant where product_id = %s and location_id != 7;""" %(int(prod[0])))

in_stock = cr.fetchall()

utworzyłem listę in_stock

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]]) # jak dotąd działa poprawnie

Wybieram ponownie i append lmsq do listy 'tot_qty': - ostatni miesiąc w lokalizacji 'production'

for prod in toty:

cr.execute(""" select sum(qty) from stock_quant where product_id = %s and write_date ::date>=to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and

write_date ::date<= to_date('%s', 'YYYY-MM-DD') and location_id = 7;""" %(int(prod[0]), obj.mt_date, obj.en_date))

lmsq = cr.fetchall()

utworzyłem kolejną listę i dołączam

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]], lmsq[0][0])

ERROR:

File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/openerp/addons/iProdLoc/iprodloc.py", line 124, in moves_get

tot_qty.append([prod[0], prod[1], in_stock[0][0]], lmsq[0][0]])

TypeError: append() takes exactly one argument (2 given)

Jak zawsze okazuje się, że zrobiłem babola i nie zauważyłem .... brakowało klamry, stąd błąd. 

UPDATE:

Rozwiązałem zadanie :)

Wszystko działa juz jak należy. Zbiera dane, dodaje listy i wyświetla w tabelkach.

Dzięki za pomoc ;)

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 11.01.2016, 11:14
0
głos
254 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 11.01.2016, 11:14
Oglądano: 254 razy
Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016, 21:38