Widoczne "Create and edit" ukryte "Create" [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 13:33:22

Tak wiem, zadaję "durne" pytania, że nie ma co odpowiadać ... i słusznie bo to przecież oczywiste, że wystarczy w xml'u dodać:  options="{'no_create': true, 'create_edit': false}" i teoretycznie powinniśmy uzyskać wymagany efekt ..... otóż nie i tego akurat nie mogłem znaleźć w dokumentacji Odoo (?) dlaczego ? nie wiem!

Jedyną drogą aby naprawdę ukryć opcję "Create" jest taka postać:  options="{'no_quick_create': true, 'create_edit': false}". Sprawdzone i na 100% skuteczne. Bezsensowna opcja (tylko w moim przypadku oczywiście) "Create" ukryta, nareszcie. :)

Rozwiązanie przyszło jak zwykle ............nie z odoo.co.pl

Krokiem do zwycięstwa były próby na żywym organiźmie który nie lubi eksperymentów i bardzo często pokazuje "middle finger" jeśli kod mu nie odpowiada.

Tak czy siak, efekt moich poszukiwań rozwiązania problemu jest taki, że ukryłem "Create" i mam tak jak chciałem dostępną jedyną rozsądną opcję "Create and edit" co w moim przypadku ostatecznie rozwiązuje problem niepoprawnie wpisanych danych do moich "list rozwijanych".
Temat zamknięty :)

Temat przywrócony :)

... ugryzłem się w język.

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 08.05.2015, 09:49
0
głos
568 Odsłony

:)

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data odpowiedzi 08.05.2015, 20:47
0
głos

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 08.05.2015, 09:49
Oglądano: 568 razy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015, 13:33