Rezerwacja produktów [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 13:29:03

Czy i jak mozna zrobić rezerwację produktu, żeby na stanie pokazywana była ilość dostępna pomniejszona o tę zarezerwowana ilość ?

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 16.06.2015, 13:50
0
głos
574 Odsłony

Rezerwacji dokonuje się pod konkretne Pobranie (przesunięcie). W Pobraniu dostępne są przyciski 'Sprawdź dostępność', 'Wymuś dostępność' - to one dokonują rezerwacji ręcznej. rezerwacje mogą się dokonywac także automatycznie na podstawie zapotrzebowań.

Dariusz Żbikowski
Dariusz Żbikowski
1263
| 4 3 3
Data odpowiedzi 16.06.2015, 14:24
0
głos

aaa czyli zamiast dokonywac przesunięcia zrobić i zapisać do dokończenia poźniej, wtedy mogę w razie czego anulować albo poprostu przesunąć dalej?

Dr.One
na 16.06.2015, 14:28

Dziękuję Darku, już wszystko wiem. Faktycznie dziala dokładnie jak tego wymagam. Mogę zarezerwować ilość produktu i w razie gdyby klient się rozmyślił łatwo wrzucic spowrotem. Lub wykorzystując moduł "Sales" przygotować "Sales order" i ta drogą zarezerwować sobie wymagana ilość.

Dr.One
na 17.06.2015, 11:45

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 16.06.2015, 13:50
Oglądano: 574 razy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015, 13:29