Przenoszenie produktów pomiędzy magazynami/lokalizacjami [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 19.04.2015 12:06:27

Witam ponownie,

Podczas przenoszenia zastanowił mnie jeden drobny szczegół, otóż gdy wybiorę produkt i chcę przenieść go w inne miejsce (stock move) muszę ręcznie wprowadzić lub wybrać z listy lokalizację źródłową i następnie lokalizację docelową. Mam dziwne wrażenie że to powinno odbywać się automatycznie szczególnie gdy wybieram konkretny produkt  z konkretnej lokalizacji powinna ona zostać automatycznie pobrana i umieszczona w lokalizacji źródłowej a następnie powinienem tylko wskazać dokąd chcę dany produkt przenieść.

Czy tak to działa u Was ?

Czy może w skutek mojego modyfikowania widoków ta opcja przestała dzialać ? Mam dziwne wrażenie, że jakiś czas temu kiedy przeglądałem kolejno wszystkie opcje to działało.

 

 

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 12.02.2015, 12:28
0
głos
343 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 12.02.2015, 12:28
Oglądano: 343 razy
Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015, 12:06