OpenOffice Report Designer błąd podczas pobierania pluginu

Witam,

Może ktoś się spotkał już z takim problemem. Mam zainstalowany moduł OpenOffice Report Designer i podczas proby pobrania pluginu do openoffice wywala mi blad 404 strona nie zostala znaleziona.

vandrad
vandrad
6
| 1 1 1
Data pytania 04.05.2016, 06:27
0
głos
390 Odsłony

To jest moduł przestarzały. Jaką masz wersję systemu?

Janusz Stefaniak
na 04.05.2016, 13:38

8.0

vandrad
na 06.05.2016, 09:11

Ewentualnie może ktoś mi podpowie jak zmodyfikować w inny sposob wyglad faktury tak, aby:

była data sprzedaży (date faktury juz sobie ustawilem)

wrzucone pole pod logiem z napisem sprzedawca

przed nazwa nabywcy napis nabywca 

na fakturze wyszczególnione pozycje wg numerow a nie poprostu wypisane

miejsce do podpisu odbiorcy i wystawiajacego

vandrad
vandrad
6
| 1 1 1
Data odpowiedzi 06.05.2016, 09:11
0
głos

Hej Vandrad, Jeśli faktura wystawiana jest w dniu sprzedaży wystarczy dodać w odpowiednim miejscu (o ile takie pole nie znajduje się już na fakturze). Co do etykiety to możęsz ją ustawić dla pól jak sobie chcesz, wystarczy dodać string="twoja etykieta" lub odpowiednio tworząc , możesz uczynić to edytując formularz "report invoice" o ile dobrze pamiętam. Zmodyfikować możesz wszystko pod swoje wymagania. Musisz jednak pamiętać, że są pewne ograniczenia, na przykład nie możesz wielokrotnie użyć tego samego pola ponieważ odoo pokaże wartości tylko w ostatnim z nich (widoki), nie dotyczy to raportów Q-Web, w nich można ;) Poprawcie mnie jeśli się mylę :) Jeśli natomiast potrzebujesz jakieś specjalne pole, możesz je poprostu dodać (w trybie Developerskim) i umieścić w widoku lub na raporcie faktury w miejscu w którym chcesz to mieć.

Dr.One
na 11.05.2016, 12:07

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 04.05.2016, 06:27
Oglądano: 390 razy
Ostatnia aktualizacja: 06.05.2016, 09:11