Ograniczenie dostępu do okreslonego pola - problem [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 13.01.2016 21:43:15

Panowie, pod koniec ubiegłego roku zaistniała potrzeba wyłaczenia dostępu do pola UPDATE. W związku z tym utworzyłem grupę (w Odoo - nie z poziomu zewnętrznego modułu) dla Warehouse/Stock i dodałem użytkownika Superuser. 

W xml'u dodałem w linii w której znajduje się przycisk "⇒ Update" groups="stock.group_stock_superuser" ale to nie za bardzo chce działać.

Oczywiście utworzyłem grupę, dodałem do tej grupy model i widoki dla których teoretycznie miało by to być widoczne ale niestety .....

Dodałem użytkowników do tej grupy którzy mieliby mieć do niego dostęp

W settings/user został utworzony check-button o nazwie "Superuser", kiedy go włączam niczego to nie zmienia. Przycisk 'Update' jest niewidoczny bez względu na to co robię.

 

 

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 04.01.2016, 10:01
0
głos
421 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 04.01.2016, 10:01
Oglądano: 421 razy
Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016, 21:43