Modyfikacja PoS [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 09:31:20

Chciałbym zmodyfikowac nieco PoS. Ściślej chodzi mi o zatwierdzanie przez wprowadzenie wartości i walidację. Ponieważ w moim przypadku, nie jest to do niczego potrzebne a jedynie utrudnia i spowalnia proces. Zdejmowanie ze stanu chciałbym na zasadzie skan PIP zdjęte. Oczywiście wiem, że mozna ze stanu zdjąć innymi sposobami ale żaden inny sposób nie pozwala na użycie skanera. Chyba, że do wyszukiwania :)

Gdybym mógł wyciąć tę część kodu  która weryfikuje ceny itd byłoby super. tylko Verify i koniec zabawy, następny proszę ...

Taka uproszczona wersja wyłacznie do zdejmowania ze stanu. Zdaje sobie sprawę, że wchodzi jeszcze w grę coś takiego jak lokalizacje itp ale to odrębny problem bo PoS ściąga ze stanu nie uwzględniając lokalizacji produktu w magazynie. Przynajmniej nie zauważyłem :).

(z tego co zauważyłem większość interesujących mnie plików znajduje się w /point_of_sale/static/lib/ i /point_of_sale/static/src/js/ czy się mylę ?)

Chyba prędzej napiszę od początku swój moduł ....

Próbowałem trochę przegrzebać kod ale nie widzę gdzie mógłbym cokolwiek zmodyfikować. Nie ma dostępnego trybu Developerskiego dla tego modułu.

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 26.06.2015, 15:34
0
głos
448 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 26.06.2015, 15:34
Oglądano: 448 razy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015, 09:31