Kalendarz - znikające wpisy [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 13.01.2016 21:42:56

Witam Panów,

Własnie mi doniesiono, że znikają wpisy w kalendarzu odnośnie urlopów. Sprawdziłem więc i okazało się, że w Human resources w kalendarzu wpis jest ... i tu pojawiło się pytanie, czy kiedy utworzymy wpis w module HR powinien on się pojawić również w kalendarzu w module wiadomości ? 

Czy są to dwa niezależne kalendarze i nie musi ?

Jeśli są to dwa niezależne to dlaczego inne wpisy/urlopy widać (czy powinno być widać urlopy także w tym module, czy może spowodowane to jest działaniem któregoś z dodakowych np serwis) ?

Spotkaliście się z czymś takim ?

Dość pilnie zależy mi na znalezieniu odpowiedzi na to pytanie :)

Ewentualnie czy i gdzie można sprawdzić co jest a czego niema (jakiś log/lista), porównać czy jeszcze inne wpisy zniknęły...

Pozdrawiam

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 18.12.2015, 08:56
0
głos
422 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

4 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 18.12.2015, 08:56
Oglądano: 422 razy
Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016, 21:42