Importowanie danych z pliku CSV [Zamknięte]

To pytanie zostało zamknięte z powodu: niezwiązane z tematem lub nieaktualne

przez
Dr.One
na 22.09.2015 08:26:26

Panowie, napotkałem problem z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić.

Właściwie to mam jakąś koncepcję ale może mozna prościej. Otóż podczas ładowania danych pojawia się problem w postaci wielokrotnego zamówienia, wtedy na liście w linii z zamówieniem np 123 mam informacje dotyczące kupującego i produktu nr1, w drugiej linii z tymsamym numeren zamówienia informacje dotyczące przedmiotu nr2 w kolejnej linii z tym samym numerem zamówienia mam informacje dotyczące produktu nr3. Czy i jak można umieścić te informacje razem ?

Tak długo jak zamówienia są pojedyncze, problem nie istnieje, pojawia sie jedynie wtedy gdy zamówienie składa się z kilku produktów.

Może obrazek wyjaśni o co mi chodzi lepiej:


Czy poprostu system powinien być przebudowany i zamiast pojedynczych pól kazdy rekord powinien być w osobnej tableli? Co z pewnością wiązało by się z przerobieniem modułu importu czy sie mylę ?

:)

Dr.One
Dr.One
341
| 5 3 5
Data pytania 21.09.2015, 08:32
0
głos
286 Odsłony

Twoja odpowiedź

Spróbuj dać znacząca odpowiedź. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pytania lub odpowiedzi, po prostu użyj narzędzia komentowania. Proszę pamiętać, że zawsze można zrewidować swoją odpowiedź - nie ma potrzeby odpowiadać na to samo pytanie dwa razy. Także prosimy, nie zapomnij zagłosować - to naprawdę pomaga wybrać najlepsze pytania i odpowiedzi!

Zadaj Pytanie

Bądź na bieżąco

O tym forum

Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Dyskusje, porady, opinie, komentarze.

Przeczytaj wytyczne

Narzędzia do pytań

3 obserwujący

Statystyki

Spytał/a: 21.09.2015, 08:32
Oglądano: 286 razy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015, 08:26